Logo Legimi

 

Miejska Biblioteka Publiczna w Kętrzynie udostępnia swoim czytelnikom możliwość bezpłatnego wypożyczania ebooków dostępnych w serwisie Legimi.

Legimi to:

  • ponad 65 tys. książek elektronicznych, głównie beletrystyki,
  • własna e-półka z książkami dostępnymi 24 godziny na dobę, które możesz czytać online i offline z każdego miejsca i na wybranych dwóch urządzeniach jednocześnie (laptopie, tablecie, smartfonie czy na jednym z dedykowanych czytników e-booków).

Każdy posiadacz karty bibliotecznej MBP w Kętrzynie może otrzymać specjalny kod, dający dostęp do e-booków znajdujących się w ofercie serwisu Legimi. W celu uzyskania indywidualnego kodu dostępowego należy udać się osobiście do biblioteki. Nowy użytkownik Legimi musi się zarejestrować, a następnie aktywować otrzymany bezpłatnie w bibliotece kod na stronie http://www.legimi.pl/wbp_olsztyn.

Kody mają ważność 1 miesiąca od momentu aktywowania. W tym czasie każdy czytelnik może pobrać w aplikacji Legimi dowolną liczbę e-książek.

Po pobraniu e-booki można czytać również offline. Jeżeli czytelnik pozostaje offline przez 7 dni, otrzymuje powiadomienie o konieczności połączenia się z Internetem w celu aktualizacji statusu swojego konta w Legimi.

Zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kętrzynie – bibliotekarze chętnie pomogą przy rejestracji, logowaniu i pobieraniu e-książek w aplikacji Legimi.

Skip to content