I oto jesteśmy w pierwszym dniu naszego Tygodnia Bibliotek! Zaczęliśmy już o dziesiątej rano, gdy zaczęli w Czytelni dla Dzieci i Młodzieży zjawiać się laureaci konkursu plastycznego „Na jagody z Marią Konopnicką” i zaproszeni goście. A wśród nich znakomici artyści, czyli „Pszczółki” z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 3 w Kętrzynie. To ich program, rozśpiewany, roztańczony i deklamowany, w pięknych wiosennych strojach i z kwietnymi atrybutami uświetnił rozdanie konkursowych nagród i dyplomów. W trakcie występu przedszkolaków scena w Czytelni została jeszcze bardziej ozdobiona. Obok nagrodzonych i wyróżnionych prac znalazły swoje miejsce różnobarwne kwiaty wykonane rękoma „Pszczółek”. Po ukłonach, brawach i gratulacjach publiczność mogła poznać kolejnych artystów. Tym razem sztuk plastycznych.
Drodzy Państwo, oto laureaci:
nagrodzeni w kategorii przedszkoli –
I Miejsce: Blanka (Mali Odkrywcy)
II Miejsce: Laura (Malinka)
III Miejsce: Iga (Smerfowa Kraina)
wyróżnieni w kategorii przedszkoli-
Leon (Mały Prymusik), Mateusz (Mali Odkrywcy), Franciszek (Mali Odkrywcy), Maja (Mali Odkrywcy)
nagrodzeni w kategorii klas I-III szkół podstawowych –
I Miejsce: Pola (SP 3)
II Miejsce: Kalina (SP 4)
III Miejsce: Anastasia (SP 4), Filip (SP 3)
wyróżnieni w kategorii klas I-III szkół podstawowych –
Wiktor (SP 4), Lidia (NSP Klucz), Maciej (SP 5), Maja (SP 3), Julia (SP 1), Hanna (SP 4), Julia (SP 4)
Bardzo, bardzo gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym przedszkolakom i uczniom oraz wszystkim uczestnikom konkursu, rodzicom, opiekunom i nauczycielom!
Zapraszając do kolejnych konkursów organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Kętrzynie przypominamy na zdjęciach prace laureatów.