Plakat konkursu plastycznegoMiejska Biblioteka Publiczna im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie zaprasza dzieci w wieku od 5 do 9 lat przedszkoli i klas I-III szkół podstawowych Gminy Miejskiej Kętrzyn do udziału w Konkursie plastycznym „Na jagody z Marią Konopnicką”. Tematem Konkursu jest poemat Marii Konopnickiej „Na jagody”. Konkurs polega na wykonaniu dowolną techniką plastyczną płaskiej pracy na papierze w formacie A4 inspirowanej tym poematem. Prace konkursowe wraz z Kartą Zgłoszeniową uczestnika do Konkursu (załącznik 1) należy składać w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kętrzynie (I piętro) przy Placu Zamkowym 1 (zamek) do 29 kwietnia 2022 roku (piątek), do godziny 17.00.
Ogłoszenie wyników Konkursu odbędzie się  w Czytelni dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kętrzynie (I piętro) przy Placu Zamkowym 1 (zamek) 9 maja 2022 roku (poniedziałek) o godzinie 10.00.

Regulamin Konkursu plastycznego Na jagody z Marią Konopnicką

Karta zgłoszeniowa Na jagody z Marią Konopnicką (załącznik 1)