Dnia 25 lutego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kętrzynie miało miejsce spotkanie autorskie z Krzysztofem Piersą. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie spotkanie odbyło się w kinie. Krzysztof Piersa jest dziennikarzem, uznanym modelarzem oraz autorem książek „Komputerowy ćpun” i  „Trener marzeń”. Od piątego roku życia grał w gry komputerowe i tak przez dwadzieścia lat,  aż się zorientował,  że w ten sposób może przegrać swoje życie; dosłownie i w przenośni. Zaczął walczyć z uzależnieniem i wygrał, a nie była to łatwa droga. Dlatego swoim doświadczeniem dzieli się z innymi. Pokazuje graczom, jak sprawdzić, czy ich granie to jeszcze pasja, czy już uzależnienie. Doradza jak wyjść z nałogu przy wsparciu najbliższych. Na zakończenie spotkania młodzież miała czas na zadawanie pytań związanych z tematem gier komputerowych.