Czas zacząć upragnione, tak długo wyczekiwane wakacje. Jednak zanim to nastąpi trzeba się pożegnać.

20 czerwca br., w czytelni dla dzieci i młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w zamku, odbyło się zakończenie roku szkolnego dzieci z przedszkola „Mały prymusik”. Jak przystało na tak doniosłą uroczystość, rozpoczęto Polonezem, po czym zaczęły się sceniczne występy. Dźwięki znanych przebojów w wykonaniu najmłodszych słychać było w całej bibliotece, przez co nawet przypadkowe osoby zerkały do sali, by choć przez chwilę posłuchać tak pięknego występu. Następnie słodkim poczęstunkiem zakończono spotkanie.

Czas przedszkola się już skończył. Teraz pora do szkoły, ale przed nimi jeszcze upragnione wakacje. Udanego letniego wypoczynku i do zobaczenia później. Nie zapominajcie o bibliotece, w wakacje czekają tu na was ciekawe spotkania i zabawy. Zapraszamy!