image002Tradycją  naszej biblioteki są coroczne jasełka przedstawiane w bibliotece, a przygotowane przez uczniów  pod opieką nauczycieli .
Dnia 10 i 11 stycznia w Czytelni dla Dzieci i Młodzieży z przedstawieniami jasełek wystąpili uczniowie SOSW w Kętrzynie  oraz uczniowie klasy III A ze Szkoły Podstawowej nr. 1 w  Kętrzynie pod opieką pani Agnieszki Dziemiańczyk.
Piękna scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w odpowiedni nastrój. O dobrą zabawę i miłe doznania zadbali aktorzy i wokaliści. Całość przedstawienia pokazująca scenki z życia nowonarodzonego dzieciątka, pasterzy, mędrców, dzieci oraz aniołów przeplatana była kolędami i pastorałkami . Pani Grażyna Janowicz nauczycielka ze SOSW  w Kętrzynie przygotowała wspaniały  pokaz multimedialny. Ogromne zaangażowanie młodych aktorów ,nauczycieli  i rodziców wywarły duże wrażenie  i poruszenie wśród zaproszonych gości.

Serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie.

image005 image006 image007 image008 image009 image010 image011 image012 image013 image014image003 image004