image008Już niebawem Święta Bożego Narodzenia. Dobry to czas by choć na chwilę zapomnieć o troskach dnia codziennego i poczuć nastrój tych przepełnionych ciepłem i dobrocią świąt.

Dnia 20 grudnia w Czytelni dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kętrzynie zapanowała  wyjątkowa przedświąteczna atmosfera. Dzieci z Przedszkola Niepublicznego „Słoneczko”   radośnie śpiewały znane polskie kolędy. Program został przygotowany pod kierunkiem pań: Ewy Muckus i Beaty Borowskiej.

„Zespół Jedyneczki” pod kierunkiem pani Doroty Gwardy zaprezentował repertuar  kolęd i pastorałek . Nie zabrakło wśród nas ks. kan. dr Kazimierz Żuchowskiego z Parafii św. Stanisława Kostki z Karolewa, który przybliżył nam swoim opowiadaniem zbliżające się święta Bożego Narodzenia .

Dziękujemy wszystkim za przybycie do biblioteki i życzymy Radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

image003image001 image002image004image005 image006 image007