Serdecznie dziękujemy  dzieciom i osobom dorosłym za przybycie 7 czerwca  2016 roku do  Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kętrzynie na kolejną odsłonę z cyklu „Spotkania z Mistrzem” zatytułowaną „Było sobie życie: Nocna zmiana”.

Spotkanie to prowadziła psycholog, pani Kamila Łukasiewicz, a osoby zgromadzone w Czytelni dla dzieci i młodzieży mogły wiele dowiedzieć się na temat snu, odpoczynku oraz jak zdrowo i wesoła spędzać czas w lesie, w parku, na placu zabaw, nad morze, w górach, w mieście i na wsi. Pani Kamila  z zaangażowaniem i w jasny sposób opowiadała  jak dbać o nasze zdrowie, w jaki sposób odpoczywamy w trakcie snu i dlaczego warto uprawiać sporty na świeżym powietrzu oraz jak z pożytkiem spędzać wolny czas z zachowaniem bezpieczeństwa.

Po rozmowie z panią Kamilą Łukasiewicz  zgromadzone osoby obejrzały film animowany z cyklu „Było sobie życie”  zatytułowany „Nocna zmiana”. Bohaterowie tego odcinka filmowego  odkryli prawdę, iż bez odpoczynku nasze organizmy źle funkcjonują, a nawet mogą zacząć chorować, czego nikt z nas nie chce.

Serdecznie dziękujemy pani Kamili Łukasiewicz za udział w spotkaniu, mądrą i jasną opowieść o wadze snu i relaksu dla zdrowia każdego z nas… Dziękujemy także dzieciom z przedszkola ‘Kluczyk” w Kętrzynie, dzieciom 5 – 6  – letnim  ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Kętrzynie, opiekunom i wychowawcom za tak liczne przybycie  7 czerwca do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kętrzynie.

Było to  ostatnie „Spotkanie z Mistrzem”  w tym roku szkolnym. Dziękujemy wszystkim osobom, które prze cały rok szkolny 2015/2016 uczestniczyły w „Spotkaniach z Mistrzem”. Mamy nadzieję, iż każdy z uczestników wyniósł choćby maleńką naukę z tych spotkań, iż warto dbać o nasze zdrowie, bo jest ono wartością bezcenną.

Serdecznie zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kętrzynie także w czasie wakacyjnym.

SAM_0884 SAM_0885 SAM_0886 SAM_0892 SAM_0894 SAM_0896 SAM_0900