W piątek 19 czerwca w Czytelni dla Dzieci i Młodzieży w Miejskiej Biblioteki Publicznej odbył się występ Bibliotecznego Klubu Teatralnego, dziecięcej sekcji anglojęzycznej pt. „The Sad Princess” (Smutna Królewna). W przedstawieniu udział wzięli:

– Nathan Lewkowicz – King (Król),

– Zuzanna Sepczyńska – Princess (Królewna),

– Michalina Tyczyńska – Witch (Czarodziejka),

– Patrycja Żadziłko –Musician nr 1 and nr 8 (Muzyk nr 1 oraz 8),

– Krzysztof Gojło – Musician nr 2 and nr 7 (Muzyk nr 2 oraz nr 7),

– Wiktoria Łazarska – Musician nr 3 and nr 6 (Muzyk nr 3 oraz nr6),

– Michalina Tyczyńska _ Musician nr 4 and nr 5 (Muzyk nr 4 oraz nr 5).

Był to ostatni występ teatralny w tym roku szkolnym. Dzieci biorące udział w przedstawieniu grały i bawiły się doskonale. Zarówno tekst angielski, piosenki, ruch sceniczny sprawiały dzieciom przyjemność, co widać było na ich uśmiechniętych buziach. Liczna publiczność również dobrze się bawiła. Występ dzieci odbył się w dwóch odsłonach: dla dzieci młodszych (godz. 16.30) oraz dla dzieci starszych (godz. 17.30). Oba występy były połączone z uroczystością rozdania dyplomów kończących naukę języka angielskiego w tym roku szkolnym w Bibliotece. Uroczystości towarzyszyły uśmiech i radość. Zarówno dzieci występujące na scenie, jak i siedzące po stronie publiczności, doskonale bawiły się. Finałowe dwie piosenki były odśpiewanie na scenie przez wszystkie dzieci zgromadzone w Czytelni. Bardzo dziękujemy za udział, życzliwość, uśmiech i życzymy udanych wakacji. Po wakacjach, we wrześniu, serdecznie zapraszamy na zajęcia języka angielskiego oraz do Bibliotecznego Klubu Teatralnego.

a_002 a_005 a_006 a_007 a_008 a_009 a_010 a_011 a_012 a_013 a_015