Jak co roku biblioteka przygotowała dla wszystkich chętnych dzieci zajęcia z których korzystali uczniowie szkół podstawowych i przedszkoli .Ogółem w spotkaniach uczestniczyło 248 osób . Konkursy, wspólna zabawa, gry towarzyskie zajęcia literackie ,zajęcia plastyczne (rysowanie ,malowanie , lepienie z masy solnej),pogadanka ,teatrzyk, głośne  czytanie książek dla dzieci i młodzieży , wyjście do kina  na  film „Samoloty były okazją do wspólnych  spotkań. Na zakończenie ferii zimowych odbył się „Bal przebierańców”- wybór najciekawszego stroju –zwyciężyła Anna Waszkilielis  uczennica klasy I z Olsztyna  i Adrian Szczerbowicz  6- latek  z Kętrzyna .Dzieci i młodzież spędziły na feriach zimowych wolny czas aktywnie i wesoło.

SAM_4517SAM_4502SAM_4498SAM_4463SAM_4445SAM_4431SAM_4427SAM_4405