TERMIN WYSTAWY : 28 VII 2011 – 31.08
MIEJSCE WYSTAWY : Filia nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w „Loży” ul. Mickiewicza 1
TERMIN WERNISAŻU : 28 VII 2011 o godz. 16:30
Hanna Siudalska jest kardiologiem w Instytucie Kardiologii w Aninie. Fotografowanie nie jest jej zawodem lecz pasja którą skutecznie udaje jej się rozwijać. Jej prace można było zobaczyć m.in. podczas festiwali Kultury Żydowskiej w Warszawie. Wydała album zawierający podsumowanie jej tematycznych wystaw z płytą muzyczną i utworami skomponowanymi specjalnie do jej fotografii i tekstów przez Wojciecha Malinę Kowalewskiego.
O WYSTAWIE : wystawa fotografii „Moje Mazury” zdobyła statuetkę Media – Corporation „Piękniejsza Polska” za promocję polskiego krajobrazu. W 2010 roku wystawę było można obejrzeć w Ermitażu w Łazienkach Warszawskich.
O WERNISAŻU : wystawę otworzył pan Witold Gagacki, Dyrektor MBP w Kętrzynie. Autorka zdjęć niestety nie mogła być obecna na wernisażu. Jak zwykle nie zawiedli czytelnicy biblioteki oraz mieszkańcy Kętrzyna, którzy licznie przybyli na wystawę prezentującą w artystycznej perspektywie miejsca im najbliższe.

Serdeczne podziękowania należą się wszystkim przybyłym na wystawę oraz lokalnym mediom.

Przybyłych gości częstowano ciastkiem, kawą oraz herbatą.

Organizatorzy :

Pracownicy filii MBP