Wspaniałe audytorium, cudowna wczesnojesienna scenografia, znakomici lektorzy, znane i lubiane lektury… Oto jak przebiegło dzisiejsze spotkanie w przedszkolu „Malinka” z Zastępcą Burmistrza Panem Maciejem Wróblem i Panią Bożeną Musielak, prowadzącą Wypożyczalnię i Czytelnię dla Dzieci i Młodzieży w Miejskiej Bibliotece Publicznej, z okazji Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania.

Raz zasłuchane, raz reagujące niezwykle żywiołowo, skore do uczestniczenia w rozmowach o literaturze. Oto przedszkolaki ze „Smerfowej Krainy”, z którymi z okazji Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania spotkała się Pani Bożena Musielak z Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kętrzynie.
Jesteśmy pełni uznania i mile zaskoczeni zachowaniem młodych słuchaczy i czytelników, tym bardziej że tuż przed nami, z tej samej okazji co i my okazji, gościł w przedszkolu Pan Maciej Wróbel, Zastępca Burmistrza Miasta Kętrzyna.