„INFORMACJA O UTRUDNIENIU W RUCHU DROGOWYM W ZWIĄZKU Z ORGANIZACJĄ „PARADY MIEJSKIEJ ”
w Kętrzynie w dniu 24 czerwca 2022 r.

W dniu 24 czerwca 2022 r.  roku od godziny 16.00  do godziny  17.30  nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym w obrębie ulic: Rondo Jana Pawła II, odcinka Gen. Sikorskiego, Michała Kajki, Tadeusza Kościuszki w Kętrzynie związane z organizacją przemarszu Parady Miejskiej, która zakończy się koncertem w amfiteatrze przy ul. Michała Kajki 2.

Wprowadzony będzie zakaz ruchu  na ulicy:
Gen. Wł. Sikorskiego na wysokości Ronda im. Jana Pawła II
Gen. Wł. Sikorskiego na wysokości skrzyżowania z ulicą Michała Kajki.

Organizator imprezy przeprasza użytkowników za utrudnienia w ruchu drogowym.”

INFORMACJA O UTRUDNIENIU W RUCHU DROGOWYM W ZWIĄZKU Z ORGANIZACJĄ
„DNI KĘTRZYNA-PIKNIK RODZINNY ” W KĘTRZYNIE  W DNIACH 24-26 czerwca 2022 R.

W dniach 24-26 czerwca 2022 roku w godzinach 13.30  do godziny  22.30  nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym spowodowane  wyłączeniem z ruchu pojazdów mechanicznych część ulicy Tadeusza Kościuszki tj. od skrzyżowania z ul. Michała Kajki do skrzyżowania z ulicą Rybną, związane z organizacją działań towarzyszących imprezie „DNI KĘTRZYNA –PIKNIK RODZINNY” , na terenie przyległym do amfiteatru przy ul. Kajki 2.

Wprowadzony będzie zakaz ruchu:
ul. Tadeusza Kościuszki –  odcinek od skrzyżowania z ulicą Michała Kajki do skrzyżowania z ulicą Rybną

Organizator imprezy przeprasza użytkowników za utrudnienia w ruchu drogowym.