Kętrzyńskie Centrum Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna serdecznie Państwa zapraszają na spektakl „Siostrzyczki” przygotowany przez grupę teatralną „Teatr u Przyjaciół”. Wydarzenie odbędzie się 2 czerwca o godz. 17:00 w Kinie „Gwiazda”. Bezpłatne wejściówki do odebrania w kasie kina.
Amatorska grupa teatralna „Teatr u Przyjaciół” powstała w 2013 roku z inicjatywy aktora Doriana Wiesnera w Kętrzyńskim Centrum Kultury. W ciągu kilkunastu lat grupa wystawiła liczne spektakle, od propozycji dla dzieci: „Czerwony Kapturek”, „Kopciuszek”, „Księżniczka na ziarnku grochu”, poprzez sztuki współczesne: „Przed sklepem Jubilera”, „Dwór nad Gubrem”, po klasykę literatury: fragmenty „Ślubów Panieńskich”, „Zemsty”, „Pana Tadeusza”.
Tym razem zaprezentują Państwu lekką komedię pt: „SIOSTRZYCZKI” na podstawie sztuki Rubi Birden. Historia opowiada o czterech siostrach przychodzących z odsieczą piątej – o której myślą, że ma problem z alkoholem. Siostrzyczki do pomagania raczej kiepsko się nadają i zamiast pomóc, sieją chaos i zniszczenie.
Reżyseria i opieka artystyczna: Natalia Lisicka
Występują: Ada Mięsiak, Barbara Łuckiewicz, Helena Szymkiewicz, Urszula Żyżyk, Maja Zielińska, Dorota Gawerska, Mariusz Hartel, Kazimierz Lewanowicz, Jan Zalewski.
Skip to content