Dzień Babci i Dziadka fotorelacjaZ ogromną radością, pamiętając o wszystkich cudownych chwilach z dzieciństwa spędzonych razem z Dziadkami i Babciami życzymy im wielu, wielu pięknych wschodów i zachodów słońca!
„Pszczółki” z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 3 w Kętrzynie mimo tego, że obchodziły u nas wczoraj Dzień Kubusia Puchatka, również i dzisiaj rano pojawiły się w Bibliotece.
Tym razem Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży posłużyła im za garderobę, z której pod opieką Ewy Jakoniuk i Marzeny Sperskiej wyszły w odświętnych strojach kierując się wprost na scenę w Czytelni. Oczy publiczności, oczywiście Babć i Dziadków, zwróciły się ku sześciolatkom, gdy tylko pojawiły się w drzwiach. I za chwilę rozpoczął się festiwal życzeń i prezentów pięknie i kolorowo opakowanych w wiersze i piosenki, tudzież kalambury, do których zaproszeni zostali co odważniejsi wśród widzów. Przy naszej drobnej pomocy panie opiekujące się przedszkolakami zapewniły odpowiednią scenografię Czytelni, nie zapominając, żeby obdarować artystów i obchodzącą dzisiejsze oraz jutrzejsze święto publiczność przedpołudniowym deserem. Przygotowany występ wzbudził nie tylko nasz szacunek, lecz przede wszystkim entuzjazm oraz wzruszenie Babć i Dziadków. To ostanie, bardzo silne dzisiaj uczucie można było dostrzec, gdy dzieci rozbiegły się z laurkami szukając pośród publiczności tak ważnych w swoim dzieciństwie osób. Potem było dużo przytulania, tańców, rozmów. Czyli tego wszystkiego, co można otrzymać podczas tak uroczego spotkania…
Skip to content