O tym, że udane wakacje to nie tylko pobyt nad morzem czy w górach przekonali się uczestnicy WAKACJI W BIBLIOTECE.
Jak w latach poprzednich Miejska Biblioteka Publiczna w Kętrzynie przygotowała program wakacyjnych imprez dla dzieci . Zajęcia organizowane w bibliotece toczyły się wokół książki i czytelnictwa. Najmłodsi uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych, plastycznych, komputerowych, układali puzzle, grali w gry planszowe, oglądali filmy. Bibliotekarka, a także same dzieci, głośno czytały innym dzieciom bajki i opowiadania. Nasza Biblioteka posiada dużą ilość kolorowych książeczek dla dzieci, więc ich wybór nie był trudny. Dzieci a także młodzież codziennie korzystała z bezpłatnego dostępu do Internetu. W zajęciach w bibliotece wzięło udział: lipiec  – 151 dzieci, sierpień – 61 dzieci z Kętrzyna, innych miast Polski i zagranicy – Szwecja.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w zajęciach wakacyjnych w bibliotece.
Do zobaczenia za rok.