Otwarty Konkurs Wiedzy o Literaturze

Edycja druga

          Zapraszamy do udziału w comiesięcznym quizie literackim.
Organizatorem konkursu jest Miejska Biblioteka Publiczna w Kętrzynie a patronat medialny nad konkursem objął Biuletyn Informacyjny Miasta Kętrzyn.
Od marca do grudnia 2020 r. na łamach Biuletynu Informacyjnego Miasta Kętrzyn oraz na stronie internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kętrzynie ( www.biblioteka.ketrzyn.pl ) na początku każdego miesiąca, ukazywać się będzie  jedno pytanie związane z literaturą światową. literatury Należy odpowiedzieć poprawnie na zadane pytanie a odpowiedź przesłać drogą mailową na adres : lucyna.werbanowska@biblioteka.ketrzyn.pl
Wśród osób, które poprawnie odpowiedzą na zadane pytanie, wylosowany zostanie Zwycięzca Miesiąca, natomiast wśród osób, które poprawnie udzieliły odpowiedzi na wszystkie pytania wylosujemy Zwycięzcę Roku.
Zwycięzcy Miesiąca otrzymają nagrody książkowe a Zwycięzca Roku dodatkowo atrakcyjną nagrodę niespodziankę.
Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek do udziału w naszej zabawie i jednocześnie do przypomnienia sobie treści znanych i lubianych dzieł literackich.

Oto pytanie listopadowe w naszym nieustającym konkursie :
Kultowa powieść ukazująca bezsens wojny i armii jako instytucji; szydząca z biurokracji – nie tylko wojskowej – i wszelkich absurdów nękających społeczeństwo to:
a) Król szczurów
b) Słowik
c) Paragraf 22
d) Złodziejka książek

Prawidłową odpowiedź prosimy przesłać na adres e-mail lucyna.werbanowska@biblioteka.ketrzyn.pl

Miło nam poinformować, że zwycięzcą październikowej edycji quizu literackiego został Pan MARIUSZ KWIATKOWSKI . Po odbiór nagrody zapraszamy do siedziby biblioteki w zamku.

Serdecznie gratulujemy!!

Regulamin konkursu dostępny na stronie www.biblioteka.ketrzyn.pl

Regulamin Otwartego Konkursu Wiedzy o Literaturze