Spotkanie dla nas bibliotekarek było bardzo sympatyczną niespodzianką, ponieważ 8 maja to Dzień Bibliotekarza- nasze święto. Z tej okazji przedszkolaki ze swoimi paniami przekazały nam serdeczne życzenia wraz  z kwiatami i słodkim upominkiem. Ponieważ była to ich pierwsza wycieczka w naszej bibliotece, stała się doskonałą okazją by przybliżyć im jak funkcjonuje biblioteka. Pani Ola zapoznała dzieci z zasadami korzystania z biblioteki. Dzieci zobaczyły wiele ciekawych książeczek, które są przeznaczone dla ich grupy wiekowej. Mogły je również pooglądać. Na   zakończenie wycieczki pani bibliotekarka przeczytała dzieciom książkę Ewy Stadtmuller pt. „Jak skrzat Jagódka zakładał bibliotekę”. Dzięki opowieści przedszkolaki dowiedziały się jak ważną rolę w życiu człowieka pełni książka. Na koniec spotkania zrobiliśmy sobie pamiątkową fotografię.

Zapraszamy i dziękujemy – Ola i Beata bibliotekarki  Filii nr 3