Wszystkich serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy fotograficznej Mirosława Kleczkowskiego „Mróz – artysta”, który odbędzie się 25 stycznia, o godz. 17.00 w MBP (Loża).

Jak sam o sobie mówi:
Fotografia to moja pasja, z którą nie rozstaję się od piętnastego roku życia.
Należę do Kętrzyńskiego Stowarzyszenia Fotograficzno – Filmowego (KSFF) „FOTO MX”.
Swoje prace systematycznie wystawiam na wystawach organizowanych przez (KSFF) „FOTO MX”.
Brałem udział w konkursach fotograficznych np. Pejzaż Polski organizowany przez Kętrzyńskie Centrum Kultury – nagroda wicestarosty Kętrzyńskiego Zbigniewa Nowaka.
Zorganizowałem wystawy fotograficzne o tematyce przyrodniczej w: Mrą-gowie, Kętrzynie, Rynie, Pieckach.
Jestem pedagogiem na emeryturze. Pracowałem w Zespole Szkól nr 4 w Mrągowie, w której oprócz zajęć dydaktycznych prowadziłem Klub Młodego Ekologa oraz zajęcia z fotografii dla zainteresowanych uczniów. W szkole organizowałem liczne konkursy, również o tematyce fotograficznej, dla uczniów i nauczycieli.`
Obecna wystawa to wspomnienie zimy, a właściwie spojrzenie na tę jej część, której nie widzimy, nie przyglądamy się jej.
Zima – choć czasem bywa mroźna i wietrzna, to ma też swój urok i swój klimat.

Mirosław Kleczkowski