24 listopada 2017 roku podczas spotkania DKK dzięki autorce Jennie Dielemans wybraliśmy się … na wycieczkę all-inclusive.
   W czasie, gdy bardzo wiele osób może sobie pozwolić na zagraniczne wakacje, warto dowiedzieć się, jak takie wyjazdy wyglądają naprawdę. Czy mamy szansę poznać wystarczająco dobrze inne kraje, ich tradycje i rdzennych mieszkańców, wykupując sobie wycieczkę w biurze podróży? Czym tak naprawdę są słynne wakacje all-inclusive i jak ich istnienie wpływa na turystykę? O tym, a także innych stronach zagranicznych wojaży opowiada w swoich reportażach szwedzka dziennikarka Jennie Dielemans.
Wiele osób, które wyjeżdża do Tajlandii czy na Wyspy Kanaryjskie nie zastanawia się czym tak naprawdę dla tych miejsc, jest przerażająco szybko rozwijający się przemysł turystyczny. „Witajcie w raju” to także niełatwa lektura, lecz warta poznania. Warto otworzyć oczy i umysł na to, co współczesna turystyka nam oferuje, nie zapominając, jaką cenę muszą za to zapłacić mieszkający w „raju” ludzie.

   Książka dla większej części klubowiczów – ciekawa. Niosąca wiele wartości poznawczych i w swym wydźwięku – prawdziwa.