Dzień Chłopaka przypada na 30 września, jednak tym razem, z przyczyn technicznych, został przeniesiony w bibliotece na 3 października. Każdy pretekst do świętowania jest przyjemny. Było wiele atrakcji i frajdy, a przede wszystkim nagród. Swoje zabawy chłopcy rozpoczęli od rysowania własnych karykatur. Przy tej konkurencji było wiele śmiechu i radości. Następnie odbyły się nieco trudniejsze, manualne konkurencje: przyszywanie guzików, nawijanie jedną ręką sznurka z cukierkiem na palec, czy konkurs wiedzy na odgadywanie marek samochodów. Na twarzach chłopców zagościły radość i uśmiechy. Widać świętowanie Dnia Chłopaka w bibliotece przypadło im do gustu. Na koniec wszyscy zostali odznaczeni pamiątkowymi dyplomami, a najlepsi w konkurencjach dodatkowo nagrodami.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.