Połowa sierpnia za nami, a my wciąż nie przestajemy tworzyć nowych dzieł. Zajęcia plastyczne w bibliotece sprawiają dzieciom wiele uciechy, jednak odkryły ostatnio nową zabawę. Zaskakujące, że dopiero teraz. A mianowicie, największą radość sprawia im czytanie książek przez mikrofon. Wiersze Jana Brzechwy, baśnie braci Grimm nabrały nowego koloru. Dzieci chętnie sięgają po książki prześcigając się, kto pierwszy zaprezentuje je na scenie przed zgromadzoną publicznością.

Coraz więcej dzieci przybywa na zajęcia do biblioteki. Już nie tylko z Polski, ale również z zagranicy. Dlatego zachęcamy wszystkich do wspólnych zabaw podczas letnich zajęć w bibliotece. Codziennie od 10.00-13.00 przybywajcie i bawcie się razem z nami!