24 kwietnia br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Czytelni dla dzieci i Młodzieży w ramach Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich dzieci z Miejskiego Przedszkola Integracyjnego „Malinka” (grupa Smerfy) pod kierunkiem pani Anny Kulbackiej odegrały przedstawienie pt.: „Koza z dzwonkiem”. Występ dzieci, w nawiązaniu do obchodów 660-lecia naszego miasta, poprzedziło czytanie o herbie Kętrzyna w języku mazurskim oraz ojczystym przez Panią Marię Kaliszewicz ze Stowarzyszenia Kulturalnego „Konik Mazurski”. Specjalnie w ramach obchodów Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich dzieci wraz z rodzicami zrobiły własnoręcznie książeczki, które można teraz podziwiać na wystawie w Czytelni dla Dzieci i Młodzieży MBP (Zamek), na którą serdecznie zapraszamy.