image014W minioną środę – 21 Grudnia 2016 r. o godzinie 15: 00 uczestnicy bibliotecznego klubu teatralnego przedstawili mini-program dotyczący zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Główna rola w przedstawieniu przypadła Dominikowi Kujawa, który wcielił się w postać Petera – niegrzecznego chłopca, który nie lubi świąt i zimy. Rówieśnicy zachęcali Petera do zmiany swojego zdania poprzez śpiewanie świątecznych piosenek oraz kolęd w języku angielskim. W przedstawieniu pojawiają się także: Santa Claus (Mikołaj), Snowman (bałwanek) i Christmas tree (choinka).

 

W teatrzyku udział wzięli:

– Santa Claus – Piotr Klimowicz

– Snowman – Urszula Kudzin

– Christmas tree- Maja Filipkowska

– Mrs. Teacher – Amelia Wieliczko

– Peter – Dominik Kujawa

– Children: Paweł Bałdyga, Alicja Bałdyga, Julia Skrzypczyńska, Diana Kudzin, Joanna Sieńko.

Jak to zwykle w przedstawieniach bywa, wszystko zakończyło się HAPPY ENDEM. Dzieci biorące udział bawiły się doskonale, co można było zaobserwować na ich uśmiechniętych twarzach. Kiedy przedstawienie dobiegło końca, wszyscy przyznali szczerze, że nie straszna im trema. Występ przybliżył zgromadzonym magiczną atmosferę zbliżających się Świąt. Liczna publiczność bawiła się równie dobrze, a rodzice naszych małych aktorów dołączali się do występu nucąc znajome im utwory. Bardzo dziękujemy za udział i życzymy wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku. See you in 2017!

Zachęcamy do obejrzenia poniższych zdjęć oraz krótkiego nagrania z przestawienia.

Fot. Piotr Margas.

image001 image002 image003 image004image005 image006 image007 image008 image009 image010 image011 image012 image013 image015

Skip to content