21 października w Czytelni dla Dzieci  i Młodzieży gościliśmy pisarkę, poetkę  i pieśniarkę Bożenę Kraczkowską, która na co dzień pracuje jako redaktor i dziennikarz w Gazecie Olsztyńskiej.

Pięknym akcentem spotkania było przedstawienie artystyczne w wykonaniu uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Kętrzynie  „ p t. „Droga do kariery”,  przygotowane pod kierunkiem pań :Agnieszki Małż, Moniki Grudzińskiej i Janiny Szamota.

Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Pani Bożena opowiadała  o sobie, swoich zainteresowaniach i i inspiracjach. Autorka czytała dzieciom fragmenty swoich książek, a potem zadawała pytania.Każdy , kto pierwszy zgłosił się z poprawna odpowiedzią otrzymywał znaczek „Przyjaciela Purpurowego Gniazda”.

Uczestnicy spotkania to uczniowie klasy V A  ze szkoły podstawowej nr 1  z panią Elżbietą Wąsik.  uczniowie ze szkoły podstawowej  nr. 3  w Kętrzynie klasa III A z panią Elżbietą Łukomską   ,uczniowie szkoły podstawowej nr. 4  klasa II D z panią Katarzyną Kruk i  klasa III C  z panią Anną  Kiliańską .

Serdecznie dziękujemy Pani Bożenie Kraczkowskiej i koordynatorce Pani Annie Hac za odwiedzenie naszej biblioteki.

sam_1587 sam_1589 sam_1591 sam_1599 sam_1605 sam_1641

 

Skip to content