23 stycznia 2015 roku odbył się występ Bibliotecznego Klubu Teatralnego sekcji dziecięcej anglojęzycznej. Był to drugi występ w tym roku szkolnym. Teatrzyk pt. Christmas (Boże Narodzenie) opowiadał o magii świąt, kłopotach Świętego Mikołajach, były diabelskie czary oraz anielski ratunek Świętego Mikołaja. W teatrzyku udział wzięli; Krzyś Gojło – Św. Mikołaj, Iza Gojło – Renifer, Patrycja Żadziłko – Anioł, Staś Sokołowski – Diabeł, Wiktoria Łazarska – Goryl i Dziewczynka, Michasia Tyczyńska – Słoń i Dziewczynka, Natasza Tarnowska – Kot i Dziewczynka, Zuzia Sepczyńska – Pies i Dziewczynka. Scenki przedstawiane przez dzieci były przeplatane piosenkami o świętach i zimie. Atmosfera była świąteczna i podniosła, ale też pełna śmiechu i zabawy. Na zakończenie wszyscy śpiewali piosenkę Jingle Bells. Przed występem Aktorzy z chęcią udzielali wywiadu naszej lokalnej telewizji, opowiadali o trudach i radościach pracy nad realizacją przedstawienia. Publiczność dopisała, gromkimi brawami nagradzając Aktorów za występ w całości w języku angielskim.

image002image001image004image005image007image009 image014image025image026image029image030image040