Filia nr 2 [Loża] zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej Mariusza
Hartela pt.”Magnum in Parvo”.

Wernisaż odbędzie się dnia 29.10.2015[czwartek] o godz. 17.00 w Loży.

Mariusz Hartel  to pochodzący z Kętrzyna fotograf, uczestnik konkursów fotograficznych  indywidualnych i zbiorowych, zdobywca wielu nagród i wyróżnień.
W 2014 roku uczestniczył w interdyscyplinarnym plenerze z artystami z Francji, Ukrainy, Rosji, Litwy, Niemiec ukoronowanym wystawą w Bibliotece Wojewódzkiej w Olsztynie.

Mówi, że lubi zdjęcia z duszą, czyli takie, które jego samego inspirują i poruszają, ale przede wszystkim wywołują emocje u widza.
Wystawa jest prezentacją prac artysty, który w swoich poszukiwaniach form wyrazu duży nacisk kładzie na dokładność zarówno podczas procesu dostrzegania fotografowanego motywu jak i jego finalnego obrazu, co w ogromnej mierze wynika z bacznej obserwacji dnia codziennego.

Wystawę będzie można oglądać do 1.12.2015 r.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.