SAM_9500 (Small)Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 2 [LOŻA] zaprasza na wernisaż wystawy pt. ,,Przebudzenie” Konrada Żukowskiego. Wernisaż odbędzie się 18 czerwca 2015 r. [czwartek] o godzinie 17.00 w budynku MBP Filia nr 2 [LOŻA].
Konrad Żukowski

– ur. w 1995 w Kętrzynie. Absolwent LO im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie. Obecnie student II roku Wydziału Malarstwa Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki. Pierwszy rok  ukończył z wyróżnieniem w pracowni prof. Bogdana Klechowskiego.  Zajmuje się malarstwem, rysunkiem oraz filmem. Uczestnik kilku wystaw min. w Płocku, Wyszogrodzie, Kętrzynie.

Jest to już jego druga wystawa w naszej bibliotece. Jako absolwent LO  w 2012 prezentował swoje obrazy na wystawie w Filii nr 2.
Wystawę będzie można oglądać do 17 września 2015 r. w budynku MBP Filia nr 2 [LOŻA].
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.