Dnia 20 kwietnia (poniedziałek)  w Czytelni dla Dzieci i Młodzieży odbyło się przedstawienie  teatralne „Mamo ,tato nie pal” .Przedszkole Niepubliczne Krasnal po raz kolejny przystąpiło do realizacji  programu przedszkolnej edukacji  antytytoniowej „Czyste  powietrze wokół nas „  organizowanym przez Powiatowa Stację –Sanitarno – Epidemiologiczną  w Kętrzynie. Dzieci 5-6  letnie z grupy „Pszczółki” przygotowały  wspaniałe widowisko  pod kierunkiem pani Anety Tylutka. Zaproszeni rodzice , dziadkowie oraz p. Ewa Łonyszyn  koordynator programu antytytoniowego mieli okazję obejrzeć przepiękny występ dzieci .Przedstawienie teatralne  z wykorzystaniem  rekwizytów  i strojów wszystkim się podobało i nagrodzone zostało gromkimi brawami.

SAM_7489 SAM_7490 SAM_7495 SAM_7500 SAM_7504 SAM_7508 SAM_7510 SAM_7515