Miejska Biblioteka Publiczna w Kętrzynie oraz Muzeum Mazurskie w Owczarni są organizatorami spotkania  z Anną Osowską ,autorką książki „W cieniu papierówki:lekarka i cud zwyczajności”.  Książka jest autobiografią literacką. Powstała, gdy autorka borykała się z chorobą nowotworową. Na co dzień Anna Osowska jest lekarzem, internistką, endokrynologiem. Mieszka w Sępopolu.

,,W cieniu papierówki : lekarka i cud zwyczajności”  to powieść obyczajowa, która opowiada o małżeństwie, zamieszkującym siedlisko za Galinami. Czytelnik podczas lektury ma okazję poznać magiczne miejsca Warmii i Mazur, między innymi Muzeum Mazurskie  w Owczarni.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Anną Osowską w  dniu 24 kwietnia (czwartek) o godz. 17.00. Spotkanie odbędzie się w Czytelni im. Arno Holza w Miejskiej Bibliotece Publicznej  (w zamku). Wstęp, jak zawsze w bibliotece, wolny.

img-2057-175685