BKT17 listopada w Czytelni Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży odbyła się inauguracja Bibliotecznego Klubu Teatralnego – sekcja dziecięca anglojęzyczna (dzieci w wieku od 7 do 10 lat).
Teatrzyk pt. Marty The Martian On The Earth (Marsjanin na Ziemi) był spektaklem łączącym w sobie naukę poruszania się po scenie, a także zabawę słownictwem angielskim. Całość była przeplatana piosenkami angielskimi, uśmiechami dzieci i aplauzem licznie przybyłej widowni.
Skład grupy teatralnej: Wiktoria Łazarska (Marsjanin), Krzysztof Gojło (Wąż), Patrycja Żądziłko (Motyl), Nina Janowicz (Królik), Natasza Tarnowska (Kot), Wiktoria Grabowska (Mysz), Stanisław Sokołowski (Wilk).
Teatrzyk miał zabawną treść i przewrotny finał. Dzieci częstowały głodnego Marsjanina czekoladą, wodą, sokiem, pizzą, ale na końcu Marsjanin wolał… szampon. Zabawny finał wszystkich serdecznie rozśmieszył. Oklasków, podziękowań , uśmiechów i zdjęć nie było końca. Dzieci i dorośli wyszli z przedstawienia w doskonałych humorach i z uśmiechem na twarzy. Wszystkim bardzo dziękujemy.
W każdym momencie będzie można dopisać się na zajęcia teatralne. Serdecznie zapraszamy osoby chętne w każdą sobotę do Biblioteki w godz. 11.30 – 13.00.

BKTBKTBKTBKTBKTBKT