Lee M. - Nic nie trwa wiecznie19 kwietnia o godz. 15:30 odbyło się kolejne, już 42 spotkanie DKK. Poświęcone książce Maureen Lee – „Nic nie trwa wiecznie”.
Życie zawsze jest jedną wielką niespodzianką. Jednego dnia mamy dom, rodzinę, wspaniałą pracę, która dostarcza nam mnóstwo pieniędzy, dzięki którym możemy pozwolić sobie na drobne szaleństwa, a kolejnego ranka może okazać się, że wszystko to, co mieliśmy właśnie się skończyło, bądź może okazało się zupełnie bezwartościowe w świetle zaistniałej sytuacji. Może być też zupełnie odwrotnie- los spłata nam całkiem przyjemnego figla i obdaruje kimś lub czymś, co stanie się dla nas wyjątkowe i najważniejsze w życiu.
Trzy „kobiety po przejściach” zamieszkują razem w domu jednej z nich. Dołącza do nich piętnastolatka, która zdecydowała się urodzić i pokochać swoje dziecko uciekając przed prawem, które jej tego zabrania. W sumie cztery dramaty i cztery niesamowite historie połączone przyjaźnią i wzajemnym zrozumieniem.
Książka znalazła spore uznanie nieomal wszystkich klubowiczów co odzwierciedliło się w rankingu – książka zyskała 8 punktów.DKK42image002